TECHNOLOGIE

 

Thinsulate™ - Tepelná izolace

Thinsulate™ - Tepelná izolace

Materiál Thinsulate™ je moderní 3M zateplení. Má vysokou izolační schopnost, díky které efektivně udržuje teplo uvnitř obuvi. Izolační schopnost udržet teplo uvnitř obuvi, je dvakrát větší než u zateplení od jiných výrobců izolačních materiálů. Tohoto efektu bylo dosaženo použitím specializovaných materiálu z mikrovláken, které tvoří mikroskopické póry, s výbornou tepelně izolační vlastností. Tyto mikrovlákna nejsou namáhána a deformována při používání obuvi.


Cordura

Cordura® Nylon

Cordura® je textilní materiál vysoké jakosti vyrobený z nylonu firmou Du Pont. Materiál má pěkný vzhled, bezkonkurenční trvanlivost a je extrémně odolný vůči otěru, propíchnutí a roztržení. Textilie je odolná i vůči všem druhům hub a plísní. Další výhodou tohoto moderního materiálu je jeho lehkost. Snadno se udržuje čistý a při promočení rychle schne.


Vibram

VIBRAM

Podrážky Vibram jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pryže, proto dobře odolávají otěru ve všech klimatických podmínkách. Specifická pryžová směs, ze které je podešev vyrobena, se vyznačuje dlouhou životností, odolává prasknutí a zachovává si své vlastnosti na mokrém i suchém povrchu. Díky své konstrukci umožňuje přirozený pohyb při chůzi. Podrážky mají velice vynikající přilnavost, pevnost a pružnost. Velké množství značkové trekingové obuvi se skládá z těchto podrážek.


BIG-TEX

BIG-TEX

Membrána Big-Tex zabraňuje proniknutí vody do obuvi, tím snižuje její hmotnost a Vaše nohy zůstanou dokonale suché. Koeficient odolnosti proti vodě není menší než 10 000mm vodního sloupce. Zároveň je u membrány Big-Tex vysoký koeficient odvádění potu z obuvi. Membrána Big-Tex posykuje pocit pohodlí za všech klimatických podmínek.


Cambrelle

CAMBRELLE

Cambrella je vysoce prodyšný textilní materiál vyrobený firmou Du Pont, který udrží Vaše nohy v suchu a teple. Vysoká prodyšnost umožňuje nohám dýchat. Podšívka obuvi vyrobená z tohoto materiálu odvádí vlhkost od nohy a uvolňuje ji mimo obuv. Je odolná proti oděru a roztržení. Rychle schne a zabraňuje hromadění bakterií, které mohou způsobit plísně, hnilobu a zápach. 

Obuv která je jako přítel
•  HORY •  LESY •  ADVENTURE •  TREKING •  VODA •  CITY •  LOV •